fbpx

Kellele?

Ideaalne valik meeskondadele või seltskondadele. Sobib team building'uks, kliendiüritusteks, firmapeoks või ka juubelipidustuseks.

Kus?

Hubases ja kaasaegses videostuudios, kus akendest avaneb vaade Tallinna vanalinna ajaloolistele tänavatele.

Mida?

Emotsiooni ja põnevust tekitav (hübriid)ürituse formaat ettevõtetele ja seltskondaldele.

Unustamatu teleshow ainult valitud silmadele!

Telli oma seltskonnale ainulaadne õhtu, kus Eesti tuntud telenägu, Hannes Võrno, ühendab oma armastuse kunsti ja lugude jutustamise vastu, luues midagi täiesti uut ja põnevat.

“Drink & Draw Talkshow” on koht, kus kultuur, kunst ja põnevad lood kohtuvad. 

Saatekülaliseks ja publikuks on sinu valitud seltskond.

Mis toimub?

Saatejuht Hannes Võrno, kes on ka andekas kunstnik, intervjueerib külalisi, luues samal ajal nende krokiisid.

Üritus leiab aset Tallinna vanalinnas asuvas hubases Boost’n Up videostuudios. Esimesel korrusel on võimalus nautida mõnusat seltskonda, veini ja head muusikat.

Teisel korrusel paikneb professionaalne videostuudio, kus toimub teleshow. Selle otseülekannet saab edastada kuhu iganes soovite.

Küsimused & vastused

Kas leiad siit oma küsimuse? Kui mitte, siis kirjuta kristjan@boostnup.com või helista 5590 0654. 

Kui soovid, saad tellida üritusest videomeenutuse.

Pärast sündmust töötleme saadud materjali, et luua lühike, kuid mõjus highlight-video. See mõneminutine klipp koondab kõige meeldejäävamad hetked ja parimad palad, pakkudes sinu seltskonnale võimalust kogeda sündmust uuesti ja jagada seda teistega. See on suurepärane viis jäädvustada ja levitada ürituse tipphetki, olgu selleks siis humoorikad momendid või olulised arutelud. 

Eelmontaaž: Enne ürituse algust loome meeleoluka ja isikupärastatud saatepea, mis sisaldab visuaalseid elemente, mis sobivad sinu ettekujutusega. See annab teleshow’le ainulaadse ja professionaalse alguse, mis jääb külalistele meelde.

Järelmontaaž: Lõikame välja pikemad pausid, puhastame materjali ja muudame selle mahult kergemaks. 

Boost`n up stuudio laiub kahe korruse ulatuses. Esimesel korrusel ootab teid hubane puhkenurk, mis mahutab mugavalt 8–10 inimest. Teisel korrusel asuv avar stuudio pakub ruumi 2–4 inimesele, kes saavad istuda otse kaamera ees.

Lisavõimalusena asub Boostnup stuudioga samas hoones, esimesel korrusel, Toro veinibaar. See hubane ruum mahutab veel kuni 15 inimest. Tänu suurtele ekraanidele on otseülekanne nähtav kogu majas, võimaldades osalejatel vabalt liikuda ja leida endale sobivaim paik.

Kombineerides Boostnup stuudio ja Toro veinibaari, pakume ideaalset lahendust üritusteks, kus osaleb kuni 30 inimest.

Jah, me pakume hübriidürituse lahendusi. Need, kes ei saa füüsiliselt kohal olla, saavad osaleda otseülekande kaudu, mis tagab kõigile sujuva ja kaasahaarava kogemuse.

Oleme valmis aitama neid tellida vastavalt sinu eelistustele ja vajadustele.