fbpx

TEE PROOVISÕITU

Iseteenindavas videostuudios oled sina roolis

Loo sisu videostuudios, sa ei pea muretsema valguse, heli ega tausta pärast. Saad teha nii live, kui ka salvestusi. Või mõlemat korraga.

Broneeri aeg videostuudiosse.

Maksad vaid 10 eurot tunnis

TEE PROOVISÕITU

Iseteenindavas videostuudios oled sina roolis.

Loo sisu videostuudios, sa ei pea muretsema valguse, heli ega tausta pärast. Saad teha nii live, kui ka salvestusi. Või mõlemat korraga.

Broneeri aeg videostuudiosse.

Maksad vaid 10 eurot tunnis

Videostuudiod asuvad Tallinna vanalinnas ja Paide kesklinnas

Miks iseteenindav? Iseteenindav videostuudio on mitu korda soodsam, sest ei pea maksma videotehnikutele, kuna sa saad ise hakkama! Nii jääb rohkem ressurssi buustimiseks. See ongi boost'n up stuudio.

Ettevõtjale. Meeskonnale. Koolitajale. Sisuloojale.

Maailm on sisu täis ja ajab üle ääre. Nüüd ei jää enam muud üle, kui keskenduda kvaliteedile. Kui sa kodustes tingimustes kvaliteeti välja ei pigista, siis tule videostuudiosse.

Oled oma inspireerivate mõtetega üksi, hubases stuudios, keskendudes sisuloomele.  Näitame sulle ära, kuidas asjad käivad ja pärast oleme vaid kõne kaugusel, kui vajad kiiret abi. 

Valgus ja heli on paigas.
Tausta saad ise valida.  

Iseteenindavad videostuudiod

Sa ei pea muretsema valguse, heli ega tausta pärast. Suuna oma tähelepanu põhiasjale – sisuloomele. Saad teha nii live, kui ka salvestusi. Või mõlemat korraga!

Previous slide
Next slide

Tallinna vanalinnas

Tallinna stuudio asub kahel korrusel. Esimesel korrusel on köögi-,  jutu- ja puhkenurk, seal võid kohata ka teisi inimesi. Teisel korrusel on privaatne stuudio, mis on salvestuse ajal sinu päralt.  

Pindala: 120 m2
Tavahind : al. 45 € tund
Previous slide
Next slide

Paide kesklinnas

Paide stuudio on väike, koos köögi- ja puhkenurgaga. Terve stuudio on ainult sinu käsutuses. Saad tunda ennast privaatselt ja mugavalt. 

Pindala: 40 m2
Tavahind: al. 30 € tund

Kampaania tingimused

Broneeri stuudio

Vali päev või ajavahemik ja kirjelda oma soove lähemalt. Broneeringut saad muuta ja tühistada, teatades meile ette 2 tööpäeva. 

Standard- ja erilahendus

Standard- ja erilahendused erinevad peamiselt tehniliste võimaluste ja ettevalmistuse poolest. Standardlahendus on mõeldud iseseisvaks sisuloomeks.  Erilahendusi pakume meeskondadele, ettevõtetele, kes soovivad luua videosisu, kus on vaja rohkem tehnikat ja abitööjõudu. 

Standardlahendus

Erilahendus

Mida kliendid räägivad

Loe, mida arvavad need, kes on juba iseteenindavas stuudios salvestamas käinud. 

Iseteenindavas stuudios meeldis mulle see, et sai omas tempos teha. Ise lindistada ja ekraani vaadata oli kuidagi kindlam kui vaadata operaatorit. Nii on palju pingevabam, sest sa ei pane kedagi teist ootama kui sassi läheb ja uuesti on vaja teha.

Katrin Vilimaa-Otsing

@turunduskoolitus

Koolitusi salvestades juhtub ikka, et midagi läheb sassi ja peab jälle otsast alustama. Mulle meeldib, kui olen ruumis üksinda ja saan rahulikult keskenduda sisule, ega pea mõtlema teiste peale, kes ruumis veel viibivad.

Marika Juusu

@prouaekspert

Väga mugav lahendus, kus ei pea tundma eksta ärevust, et keegi kõrvalt vaatab. Keegi ei tea, kui midagi valesti läheb ja saab rahulikult uue salvestuse teha. Iseteenindav stuudio sobib väga hästi näiteks veebikoolituste salvestamiseks kui sul endal ei ole head tehnikat professionaalseks salvestamiseks.

Sigrit Säga

@valjakutse

Küsimused & vastused

Kas leiad siit oma küsimuse? Kui mitte, siis kirjuta kristjan@boostnup.com või helista 5590 0654. 

Stuudiot saad broneerida veebilehe kaudu. Saadame sulle arve e-posti teel ja broneering jõustub peale arve tasumist.

Helista 5590 0654 ja laseme su stuudiosse sisse. Palun tule 30-minutit varem kohale, et saaksime koos sinuga valguse ja tausta paika. Stuudio seadistamisele kuluvat aega me tunnitasu sisse ei arvesta. 

Stuudio hind sõltub ajalisest mahust, Tallinnas al. 55 eurot tund ja Paides al. 35 eurot tund. Saad valida kas mõned tunnid või terve päeva. 

Proovisõidu kampaania raames saad kasutada stuudiot vaid 10 € tund. Kes ees, see sees!

Muide, püsiklientidele on meil eripakkumised!

Eelnevat stuudiokogemust ei ole vaja. Kui sa oled esimest korda, siis näitame sulle kõik esimesel kohtumisel ette. Seepärast palun ole 30-minutit varem kohal!

Tegelikult polegi seal palju vaja teha, ainult õigeid nuppe vajutada.  Oleme teinud ka vajalikud juhendid, sest kõik korraga ei peagi meelde jääma. 

Jah, isegi kui tunned, et oled täiesti tehnikavõõras. Oleme teinud sinu jaoks asjad lihtsaks ja mugavaks. Oleme sinu jaoks kättesaadavad ja vajadusel tuleme ka appi. 

Iseseisvaks salvestamiseks on stuudiotes kasutusel kaamerad,  2 suurt ekraani (arvutipildi ning salvestusväljundi nägemiseks),  sülearvuti, teleprompter, videomikser, stuudiokõlarid, stuudiovalgustus ja lae suundmikrofon. Reguleeritav töölaud, nii saad videosisu luua nii püsti seistes, kui ka istudes.

Kui on soovi suurema seltskonnaga salvestada, siis anna meile teada, vajalik tehnika ja abijõud on olemas. 

Saad valida erinevate taustade vahel. Stuudiotes on nii heleda, kui ka tumeda kangaga taustad. Võimalik kasutada ka green screeni.  Tallinna stuudios on ka  dekoratiivse aknaga taust, mis jätab hubase ja efektse mulje. 

Taustu saab muuta ka erinevate värvilahendustega, mööbli ja dekoratiivsete elementide ning taimedega. Kõik on videostuudios kohe käepärast võtta. 

Hinnakiri kehtib standardlahenduse korral, mis on mõeldud ühele kuni kahele inimesele korraga, iseseisvaks kasutamiseks. Saad teha nii live, kui ka salvestusi või mõlemat korraga. 

Saame pakkuda ka erilahendusi: 

  • Üldplaan ehk täispikkuses videod
  • Green screen taustaga
  • Mitme inimesega korraga (kuni 4 inimest)

Erilahendused eeldavad kas täiendavat meeskonda, rohkem videotehnikat ja põhjalikumat ettevalmistust. 

Kirjelda oma soovi ja teeme sulle hinnapakkumise.

Saame pakkuda nii tehnilist abijõudu, kui ka projektijuhtimist ning stilisti ja jumestaja teenuseid. 

Teenuste nimekiri: 

Audio/video töötlemine ja monteerimine 
Live-montaaž 
Operaatori teenus (sh. gimbaliga)
Helitehniku teenus
Droonikaadrid

Jumestaja, juuksur ja stilist.

Projektijuhtimine on vajalik siis, kui on suurem meeskond ja plaan.  

Jah, saad.

Paide stuudios on kaks eraldiseisvat ruumi, eesruum ja stuudio. Võid vabalt rentida stuudiot mitmekesi ja kordamööda salvestada. Eeldusel, et olete vaikselt, sest eesruum on küll uksega eraldatud, kuid kostub mingil määral ikkagi läbi. 

Kui soovid Paides mitme inimesega koos salvestada, saame stuudio kohaldada vastavalt vajadustele. 

Tallinna stuudio asub kahel korruse. Teisel korrusel asub videostuudio, mis on eraldatud ukse ja helikardinaga.

Stuudio hind sisaldab teise korruse renti, mis on 100% sinu päralt. 

Esimesel korrusel on köögi- jutu- ja puhkenurk. Võid seda vabalt kasutada, aga seal võid kohata ka teisi inimesi: stuudio meeskonda, külalisi vms. 

Kui soovid rentida terve stuudio, nii esimese kui ka teise korruse, siis lisandub eritasu, vastavalt kokkuleppele. 

Ära enam oota!

Võta julgelt ühendust

Iga soov on natuke erilisem, kui alguses paistab. Nii ka sinu oma. Kõigile ei pruugi iseteenindavad stuudiod sobida, aga mõnele võib sobida kohe eriti hästi. Võta ühendust ja räägime!