fbpx

Stuudiote hinnakiri

Hinnakiri kehtib standardvarustuse puhul, mis tagab salvestuse ühele kuni kahele inimesele. Standardvarustuses on kaks kaamerat, videovalgustid, mikrofon. Tausta saad ise valida. Hinnad ei sisalda käibemaksu. Eripakkumised püsiklientidele!

Tallinna stuudio

Esimese korruse köögi- ja puhkenurga kasutamine on klientidele enne ja pärast salvestust tasuta. Lõõgastu pisut, võta kohvi, tee ja naudi vanalinna võlu!

Esimese korruse köögi- ja puhkenurga kasutamine on klientidele enne ja pärast salvestust tasuta. Lõõgastu pisut, võta kohvi, tee ja naudi vanalinna võlu!

Tunnihind

Kui soovid salvestada vaid mõned tunnid päevas. 

95 €
Päeva hind (8h)

Soovid olla stuudios terve päeva ja salvestada rahulikult omas tempos. 

650 €
Püsikliendile
Püsikliendina saad stuudio broneerimisel eelisõiguse ja kaks korda soodsama hinna. Tutvu pakkumisega. 
al. 45 €

Paide stuudio

NB! Paide stuudio on kolimas uude asukohta ja on seetõttu kuni märtsi lõpuni suletud! Edaspidi leiad stuudio Paide coWorkist. 

NB! Paide stuudio on kolimas uude asukohta ja on seetõttu kuni märtsi lõpuni suletud! Edaspidi leiad stuudio Paide coWorkist

Tunnihind

Kui soovid salvestada vaid mõned tunnid päevas. 

45 €
Päeva hind (8h)

Soovid olla stuudios terve päeva ja salvestada rahulikult omas tempos.

350 €

Broneeri stuudio

Vali päev või ajavahemik ja kirjelda oma soove lähemalt. Broneeringut saad muuta ja tühistada, teatades meile ette 2 tööpäeva. 

Mida kliendid räägivad

Loe, mida arvavad need, kes on juba iseteenindavas stuudios salvestamas käinud. 

Mulle väga meeldis teie stuudios salvestusi teha, sest mulle, kui algajale oli see nii mõnus, et sain olla omaette ja hästi keskenduda, nii, et keegi ei vaata. Samuti andis selline üksi salvestamine juurde produktiivsust, sest ei olnud vaja kellegagi vahepeal juttu puhuda.

Liina Ostumaa

@assistendikool

Iseseisvalt stuudios salvestamine võimaldab loojal keskenduda loomeprotsessi sügavamale ja tulemuslikumale mõjule. Kaob ära ” ajaline surve ” ning on hubasem ja kodusem töökeskkond, mis soosib loovust ja eneseväljendust. Lihtne, kiire ja mugav lahendus, mis võimaldab keskenduda põhiasjale – teadmiste jagamisele.

Kristen Teder

@veebiarendaja

Küsimused & vastused

Kas leiad siit oma küsimuse? Kui mitte, siis kirjuta kristjan@boostnup.com või helista 5590 0654. 

Stuudiot saab broneerida kalendri kaudu. Tasuda saate kohe ülekandega või arve alusel. Broneering kinnitatakse pärast arve tasumist. Juhul kui soovite aega tühistada või muuta ja teatate ette vähemalt 2 tööpäeva ette, maksame raha 100% tagasi.

Kui külastad stuudiot esimest korda, siis stuudiosse sisse saamiseks helista palun telefonil 5590 0654 (Kristjan) või 5856 6702 (Marika).

Tule kohale vähemalt 30 minutit enne broneeritud aega, et saaksime sulle tutvustada, kuidas videostuudios salvestamine käib. 

Videostuudio asub teisel korrusel ja on 100% sinu päralt.

Esimesel korrusel on köögi- jutu- ja puhkenurk. Võid seda vabalt enne ja pärast salvestust kasutada, aga arvesta, et seal võid kohata ka teisi inimesi: stuudio meeskonda, külalisi vms.

Kui soovid rentida terve stuudio, nii esimese kui ka teise korruse, siis lisandub eritasu, vastavalt kokkuleppele.

Tallinna stuudio 95 eurot tunnis ja Paide stuudio 45 eurot tunnis.

Kui vajate erilahendust ja läheb tarvis  lisatööjõudu – operaatorit, assistenti, monteerijat või muud –, siis nende tasud lisanduvad stuudio rendihinnale. 

Püsiklientidele on Tallinna stuudio rendihind al. 45 eurot tunnis ja Paide stuudio 25 eurot tunnis. Tutvu püsikliendi pakkumisega

Eelnevat stuudiokogemust ei ole vaja. Kui sa oled esimest korda, siis näitame sulle kõik esimesel kohtumisel ette.

Seepärast palun tule 30-minutit varem kohale!

Tegelikult polegi seal palju vaja teha, ainult õigeid nuppe vajutada.  Oleme teinud ka vajalikud juhendid, sest kõik korraga ei peagi meelde jääma. 

Jah, isegi kui tunned end täiesti tehnikavõõrana. Oleme teinud kõik endast oleneva, et asjad lihtsaks ja mugavaks muuta. Oleme alati kättesaadavad ja vajadusel tuleme appi.

Kui soovid võid endale appi võtta ka oma kolleegi. Siis saad salvestamisel keskenduda sisu edasi andmisele ja kolleeg saab sinu eest nuppe vajutada. Samuti on võimalik tellida abiline Boost`n Up stuudio meeskonnast. 

Videostuudio asub teisel korrusel ja sealt leiad:

 • kaks videokaamerat (lähi- ja üldplaan)
 • kaks suurt ekraani (arvutipildi ning salvestusväljundi nägemiseks)
 • sülearvuti (soovi korral võid tulla ka oma sülearvutiga)
 • teleprompter
 • videomikser
 • stuudiokõlarid
 • stuudiovalgustus
 • lae suundmikrofon.
 • Reguleeritava töölaua abil saate luua videosisu nii seistes kui ka istudes.

Esimesele korrusele oleme parasjagu ehitamas ka podcasti tuba.

Samuti on esimesel korrusel hubane istumise- ja kööginurk. Sealt leiad kõik vajaliku, et ennast mõnusalt tunda: kohvi- ja veemasina, külmkapi, mikrolaineahju ja pliidi. 

Kui soovite suurema seltskonnaga salvestada, andke meile teada; vajalik tehnika ja abijõud on olemas.

Stuudios on saadaval nii heleda kui ka tumeda kangaga taustad. Tallinna stuudios on lisaks dekoratiivse aknaga taust, mis jätab hubase ja efektse mulje.

Taustu on võimalik muuta erinevate värvilahenduste, mööbli ja dekoratiivsete elementide ning taimedega. Kõik on videostuudios kohe käepärast.

Püsiklientidele valmistame ka erilahendusi ja hoiustame stuudios väiksemaid disainielemente eraldi ruumis. Nii on võimalik luua oma brändingule sobiv lahendus, mida saab edaspidi alati kasutada. Tutvu püsikliendi pakkumisega. 

 

Hinnakiri kehtib standardlahenduse korral, mis on mõeldud ühele kuni kahele inimesele korraga, iseseisvaks kasutamiseks. Saad teha nii live, kui ka salvestusi või mõlemat korraga. 

Saame pakkuda ka erilahendusi: 

 • Üldplaan ehk täispikkuses videod (treeningvideod)
 • Green screen taustaga
 • Mitme inimesega korraga (2–4)

Erilahendused eeldavad kas täiendavat meeskonda, rohkem videotehnikat ja põhjalikumat ettevalmistust. Erilahenduse puhul lisandub stuudio rendihinnale tööjõukulu.  

Boost`n Up videostuudiosse saad tulla nii oma (tehnilise) meeskonnaga, kui ka tellida abijõudu otse meie käest. 

Stuudiotehnik (erialahenduse ettevalmistus) – 50 eurot / tund*
Live
– ja järelmontaaž – 50 eurot/tund
Operaatori teenus (sh. gimbaliga) – 50 eurot/tund
Stuudio kunstnik (taustakujundus) – 50 eurot / tund*

* Lisandub materjalide kulu. 

 

 

Jah, saad.

Tallinna stuudio asub kahel korruse. Teisel korrusel asub videostuudio, mis on eraldatud ukse ja helikardinaga.

Rendihind sisaldab teise korruse stuudio kasutamist, mis on broneeritud ajal 100% sinu päralt. 

Esimesel korrusel on köögi- jutu- ja puhkenurk. Võid seda vabalt kasutada, aga seal võid kohata ka teisi inimesi: stuudio meeskonda, külalisi vms. 

Kui soovid rentida terve stuudio, nii esimese kui ka teise korruse, siis lisandub eritasu, vastavalt kokkuleppele. 

Paide stuudio on parasjagu kolimas Paide CoWorki. Seal on väga palju ruume, mida saab kasutada ka suurema seltskonnaga. 

Ära enam oota!

Võta julgelt ühendust

Iga soov on natuke erilisem, kui alguses paistab. Nii ka sinu oma. Kõigile ei pruugi iseteenindavad stuudiod sobida, aga mõnele võib sobida kohe eriti hästi. Võta ühendust ja räägime!